دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

ترازوی دیجیتال شیشه ای به چه کاری می آید

ترازوی دیجیتال شیشه ای

برای سنجش میزان حجم اضافه  ترازو شیشه ای کمری شده از یک بورت، باید مقدار اولیه در آن و مقدار نهایی را در محلی یادداشت و در انتها از یکدیگر کسر کنید. ترازو شیشه ای SH-224 همیلتون به شما کمک می کند که هر هفته در منزل بدون لباس ( وزن واقعی باید بدون لباس و  ترازو شیشه ای کمری  در اولین ساعات روز قبل از صبحانه انجام گیرد ) خود را وزن بگیرید . این نوع ترازو حدود 3 کیلوگرم وزن دارد و جنس این مدل ترازو را از ترازو شیشه ای کمری  شیشه نشکن و مقاوم و باکیفیت ترازو شیشه ای کمری ساخته اند ،قابلیت محاسبه شاخص توده بدنی را دارا می باشد و می تواند اندازه گیری هایی مانند جرم استخوان ، عضله ، رطوبیت ، میزان چربی بدن ، میزان آب بدن و .. ترازو شیشه ای کمری را اندازه بگیرد .

ساخت شرکت آلمانی بیورر است و ترازو شیشه ای کمری با جنس شیشه نشکن در طرحی شیک و مدرن ساخته شده است ، قابلیت های خاموشی خودکار و روشن شدن ضربه از مشخصات این ترازو خانگی است ، این ترازو با ابعاد ٣٠×٣٠×١.٧ سانتی متر با باتری کار می کند.این  ترازو شیشه ای کمری  ترازو بیورر با طرحی زیبا و خاص خریدار را به داشتنش ترغیب می کند ، ظرفیت این ترازو ١٥٠ کیلو گرم است که با نمایشگر دیجیتال می تواند به راحتی وزن افراد معمولی را توزین می نماید. می خواهد ، پس حالا که انتظارات ترازو شیشه ای کمری خود را مشخص کردید می توانید بهترین ترازو دیجیتال بازار را به راحتی برای خود خریداری کنید و بهترین مدل ترازو وزن کشی را مشخص کنید  ترازو شیشه ای کمری  و فقط فراموش نکنید که برای خرید بهترین ترازوی دیجیتال به سراغ بهترین برند ترازو دیجیتال بروید .

 

ترازو شیشه ای کمری

کتافیست ترازوی مناسب ترازو شیشه ای کمری در منزل داشته باشید تا مورد ازمون قرار دهید. امروزه ترازوی دیجیتال دارای نمایشگر LCD و LED بوده که نتیجه ی توزین را به صورت اعداد در نمایشگر ترازو شیشه ای کمری  به نمایش در می آورد از سویی نیز علاوه بر توزین محاسبه قیمت کالای مورد توزین را نیز انجام می دهد و دارای حافظه ی کیبردی برای ترازو شیشه ای کمری ثبت نام و قیمت واحد و در انتها محاسبه ی کل فاکتور را داشته و با صدور فاکتور فروش برای مشتری و ذخیره ی اطلاعات در حافظه ی ترازو شیشه ای کمری دستگاه اطلاعات را به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه برای فروشگاه امکان انتقال دارد .

ترازوی دیجیتال شیشه ای به چه کاری می آید

در این صورت می توانید ا ترازو شیشه ای کمری  طلاعات ذخیره شده در ترازو را به تلفن همراه خود منتقل کنید. بیشترین وزن قابل تحمل برای این ترازو 180 کیلوگرم است و می تواند اجرامی با وزن 5 کیلوگرم به بالاترازو شیشه ای کمری را اندازه گیری نماید. چنین مدل هایی در مشاغلی که با اجسام کم وزن سر و کار دارند و دقت اندازه گیری برایشان مهم است مورد ترازو شیشه ای کمری استفاده قرار می گیرند. برای خوانش دقیق هم مانند موارد بالا، از پایینترین سطح مایع در لوله استفاده کنید. پیپت مدرج و پیپت حبابدار، دو نوع پرکاربرد از این لوازم آزمایشگاهی هستند. این نوع ترازو از برند لنوو دارای ترازو شیشه ای کمری وزن یک کیلو و هفتصد گرم است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.