دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

حریف شاهین بوشهر در جام‌حذفی مشخص شد


ایسنا/بوشهر با انجام قرعه کشی جام حذفی نفت مسجدسلیمان حریف تیم شاهین شهرداری بوشهر در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی کشور شد.

با انجام قرعه کشی جام حذفی نفت مسجدسلیمان حریف تیم شاهین شهرداری بوشهر در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی کشور شد. در این دیدار سفیدپوشان بوشهری میزبان این بازی خواهند بود.

به گزارش ایسنا، این مرحله از رقابت‌ها  در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۸ و ۲۹ آذر برگزار می شود.

مدیر فنی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اظهار کرد: از ابتدای فصل در کنار دیر بسته شدن تیم با مشکلات عدیده مالی روبرو هستیم و در حالیکه قرار بوده حمایت های مالی از طرف استانداری و شهرداری به تیم تزریق شود متاسفانه محقق نشده و همین امر روز به روز شرایط فنی و روحی تیم را تحت شعاع قرار داده است.

ایمان دشتی تاکید کرد : از ابتدای فصل تاکنون هیچگونه کمک مالی از طرف دستگاههای دولتی و شهرداری انجام نشده و تمامی امورات جاری باشگاه از طریق هزینه شخصی صورت گرفته است. 

وی  افزود : برای موفق شدن تیم همه عوامل می بایستی مهیا باشد و بازیکن در آرامش خاطر فعالیت کند اما در شرایط بسیار نامناسبی بسر می بریم و در حالیکه مقرر بود در هفته هفتم ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان و کادر فنی پرداخت شود ، دست باشگاه خالی است و حتی مشکلات زیادی برای اسکان بازیکنان و تهیه البسه لازم برای تیم داریم و در واقع مدیریت تیم علیرغم تلاشهای زیادی که داشته اما هیچگونه حمایت مالی نشده است.

مدیر فنی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر ادامه داد : هم اکنون تیم در اردوی تهران با بدهی هایی به هتل و زمین تمرین روبروست و حتی لباس دوم (رنگ دوم لباس تیم) برای بازی فردا در برابر ویستاتوربین که سفید می پوشد را  نداریم و نا امیدی در بین بازیکنان نیز دیده می شود و همچنین پول تسویه حساب با هتل را فعلا نداریم و حضور تیم در بازی با ویستاتوربین هم با ابهام روبرو است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، دشتی اشاره کرد : در بازی با سایپا تیم نمایش خوبی داشت و مشخص شد که اگر آرامش خاطر لازم داشته باشیم می توان به تیم و این بازیکنان بسیار امیدوار بود اما چرا هیچکس به وضعیت ما رسیدگی نمی کند نمی دانم.

انتهای پیاممهمترین خبرهای روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.