در بیرجند محدودیت ترافیکی به مناسبت روز قدس اعلام شد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی محدودیت های ترافیکی روز قدس در بیرجند از سوی پلیس راهور خراسان جنوبی اعلام شد.

سرهنگ علیرضا عباسی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: برای سهولت در تردد و افزایش ایمنی شرکت کنندگان و جلوگیری از بروز مشکلات ترافیکی و تصادفات در آن روز محدودیت و ممنوعیت تردد و توقف در مسیر مراسم روز قدس و … شهرستان از نماز جمعه استفاده خواهد شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: از ساعت 1 بامداد روز جمعه 30، تمامی خودروها را در مسیر راهپیمایی میدان شهدا – خیابان شهدا – میدان ابوذر – ارتش – خیابان پاسداران – میدان قدس پارک کنید. در اردیبهشت ماه حرام است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: از ساعت 8 صبح تردد و توقف کلیه خودروها در مسیر راهپیمایی و خیابان های منتهی به مسجد امام حسین (ع)، “خیابان شهید تیمورپور – خیابان شهید اسدزاده – پاسداران 1 و 3”. “ممنوع خواهد شد.

عباسی توصیه کرد: رانندگان از پارک خودروها در مقابل درب پارکینگ منازل مجزای شهروندان خودداری کنند و به دلیل کمبود جای پارک از مردم می خواهیم برای راهپیمایی و نماز جمعه از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

وی یادآور شد: با توجه به مسدود شدن راه های منتهی به مناطق پیاده روی و برای جلوگیری از مشکلات ترافیکی از مسیرهای جایگزین برای تردد در سطح شهر استفاده کنید.

[ad_2]
مهمترین خبرهای روز

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

روز قدس کانون همبستگی و اتحاد علیه استکبار جهانی است

[ad_1] مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه ای ضمن محکومیت اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.