روز قدس کانون همبستگی و اتحاد علیه استکبار جهانی است

[ad_1]

مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه ای ضمن محکومیت اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در فلسطین و قدس، ضمن دعوت از ملت ایران و آزادیخواهان سراسر جهان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس، تاکید کرد: کفر قلب همبستگی و اتحاد در برابر استکبار جهانی.

به گزارش ایسنا، متن بیانیه مجمع جهانی بیداری اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ قَضینَا إلی بَنی إِسرَائیلَ فِی الکِتابِ لَتُفسدُنَّ فی الارضِ مَرّتینِ و لتَعلُنَّ عُلُوّاً کبیراً * فإذا جاءَ وَعدُ أُولیهُمَا بَعثنَا عَلَیکُم عِباداً لَّنا أُولی بأسٍ شدیدٍ فَجاسُوا خِلال الّدیارِ و کان وعداً مفعولاً* (اسراء – ۴ و ۵)

بیش از 43 سال از ابتکار پایدار امام خمینی (ره) در اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز قدس می گذرد، روزی که مسئله فلسطین را به اولین و مهمترین مسئله جهان اسلام تبدیل کرد، روزی پرشورتر و روشنگرتر. در گذشته مقاومت مسلمانان و آزادی خواهان جهان در برابر اشغال اولین قبله مسلمانان به نمایش گذاشته شده است.

مراسم روز قدس امسال بسیار متفاوت از سایر روزهای قدس است، در حالی که قرارداد قرن ترامپ علیه آرمان فلسطین اجرا می شود و دولت های مرتجع عربی به جای حمایت از مردم مظلوم فلسطین، برای عادی سازی روابط با این رژیم نامشروع تلاش می کنند. . و از پشت به فلسطینیان خنجر می زنند و به ارباب خود نیکی می کنند و فکر می کنند که تحقق طرح سازش با حاکمان استکبار می تواند مسئله فلسطین و تسلط کامل رژیم غاصب بر منطقه را محقق کند.

قضاوت و تحلیل نادرست از روند توسعه فلسطین و این تصور که تنها دولت های وابسته به عنوان بازیگر اصلی می توانند معادله را به نفع رژیم تغییر دهند، خشم ملت ها به ویژه ملت مقاوم فلسطین را برانگیخته و با یهودی سازی الف وارد مرحله جدیدی شده است. . -مسجد آکسا و با عملیات های شهادت طلبانه مقاومت دلاورانه فلسطین، همه اندیشه ها و معادلات این رژیم را بر هم زد.

اما این بار ملت هشیار و جوانان بیدار فلسطین نه تنها در غزه بلکه در یک گروه و حرکت خاص بلکه در تمامی سرزمین های اشغالی به ویژه سرزمین های 1948 و قلب اشغالگر چندین اقدام شهادت طلبانه انجام دادند. رژیم پویایی و قدرت مقاومت و بیداری 14 میلیون فلسطینی و نابودی نهایی این غده سرطانی در آینده ای نزدیک خواهد بود به گونه ای که ترس و وحشت بر همه حاکمان و سرزمین های اشغالی حاکم شد.

توسعه فلسطین از آغاز قرن بیست و یکم، اسطوره شکست ناپذیری اسرائیل را در هم شکست و در جنگ های 33 روزه، 22 روزه، 8 روزه و 12 روزه و نبرد سیف القدس، علیرغم قدرت نابرابر سرکوب شده، محاصره شده و بدون حمایت بین المللی. ، شکست رژیم غاصب را تحمیل کرد و در حوادث اخیر که نشانه های آن آشکار شده است، پیروزی مقاومت و شکست رژیم کودک کش و غاصب نویدبخش است.

روز قدس یک مصیبت تاریخی برای کسانی است که 70 سال در برابر جنایت، اشغال، تجاوز، شکنجه، اسارت، ترور، اخراج و آوارگی، در جنگ اوکراین به عنوان یک کشور اروپایی، با بمباران رسانه ای هر روز سکوت کرده اند. تدارک موضع و کنش جدیدی که قطعا بیش از هر زمان دیگری تناقضات و دوگانگی جامعه غربی را در رفتار و کردار نشان خواهد داد.

در واقع مردم مسلمان فریاد قهرمانانه خود را سر می دهند و به مظلومیت ملت مظلوم فلسطین می گویند و این سیل مسلمانان در روز قدس ممکن است مانند سال های گذشته به تدریج موازنه قوا را در مقابل مقاومت مردم فلسطین تغییر دهد. . و اجازه ندهید مسئله فلسطین تضعیف و فراموش شود. و آرمان قدس شریف چون خون در رگهای مسلمانان و آزادی خواهان جهان جاری شود و مردم سرافراز فلسطین نسبت به گذشته گامهای مؤثری بردارند تا به اوج پیروزی نهایی نائل گردند.

روز قدس رزمایش همدلی، تقریب و برادری مسلمانان در برابر جبهه کفر و کانون همبستگی و اتحاد در برابر استکبار جهانی است که امنیت ملت ها و مناطق را برای تامین منافع آنها تهدید می کند. عزت بر تاریکی، مقاومت بر سازش، پیروزی حق بر باطل و حق بر ظلم غالب است.

مجمع جهانی بیداری اسلامی ضمن حمایت از مقاومت و استقامت مردم مظلوم فلسطین، از تمامی امت اسلامی به حمایت فعال از آرمان فلسطین، پاسداری از مسجد الاقصی به عنوان اولین قبله مسلمانان و شکست مثلث استکبار می خواهد. راهبرد، بن بست راهبردی با حضور پرشور و باشکوه و افشای حاکمان سازشکار، تحریم کالاهای رژیم غاصب، حمایت رسانه ای و جهاد، افشای چهره دروغین زر و زور و نفاق رژیم، ارسال کمک های بشردوستانه و مادی. کمک به ایجاد انگیزه در مردم غزه، ایجاد انگیزه، ایجاد روحیه خودباوری و اعتماد به نفس به ویژه در نسل جوان و دعوت از همه آزادی خواهان و عدالت خواهان، دولت ها، ملت ها، احزاب، گروه ها و انجمن های NGO ها، شخصیت ها، نخبگان. و متفکران انشاالله »

انتهای پیام/

[ad_2]
مهمترین خبرهای روز

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

همدلی و اتحاد ملت ایران اجازه تعبیر خواب شوم دشمنان را نمی دهد.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه در بویراحمد فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.