صنایع تبدیلی و تکمیلی مبل باید در ملایر ایجاد شود

[ad_1]

ایسنا/ همدان فرماندار ویژه شهرستان ملایر با تاکید بر لزوم ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در صنعت مبل منبت در این شهرستان گفت: باید بتوانیم کارخانه تولید فوم، چسب و … ایجاد کنیم.

سلمان اسماعیلی روز پنجشنبه 8 اردیبهشت ماه در نشست ستاد جهانی ترویج مبل منبت با تشکر از تمامی افرادی که برای توسعه این صنعت هنری تلاش کردند، گفت: با توجه به پتانسیل های فراوان این حوزه در شهرستان، ما در آغاز ما راه هستیم.

وی با تاکید بر اهمیت دستیابی به یک راهکار کلی در زمینه تضمین و کنترل کیفیت، گفت: در حوزه فروش مبلمان باید از ظرفیت و قدرت شرکت ها در حوزه بازاریابی و برندسازی اعم از داخلی و بین المللی استفاده شود. .

اسماعیلی افزود: باید به سمت صنایع تبدیلی و تکمیلی این صنعت برویم و کارخانه تولید فوم چسب و … در شهرستان ایجاد کنیم.

فرماندار ویژه ملایر که تفکر جهانی را برجسته کرد و افق بیست ساله را برای این حوزه تعریف کرد، ادامه داد: این دوره باید دوران طلایی باشد و صدای واحدی از ملایر در حوزه منبت به گوش برسد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: خوشبختانه ظرفیت هنر مبل شهرستان بسیار بالاست و ملایر به عنوان شهر مبل شناخته می شود.

دکتر. هادی بیگی نژاد افزود: برای پیشرفت در این صنعت باید به سمت بهره برداری از قابلیت های فضای مجازی و واقعیت افزوده و استفاده حداکثری از پتانسیل فروش و رانندگان پیشرفته حرکت کنیم.

معاون توسعه و برنامه ریزی استان ملایر نیز بیان کرد: با ثبت جهانی هنر منبت، سود آن به هنرمندان با کارگاه های کوچک نرسیده است.

داریوش صفاری با گلایه از انبوه تشکل ها گفت: اتاق اصناف باید نظارت جدی تری بر اجرای تعهدات فروشنده داشته باشد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه ضمن ارائه و بررسی عملکرد و تغییرات کارکنان، وظایف آتی ستاد و تامین مواد اولیه و کارخانجات فرآوری و تکمیلی صنعت مبل منبت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

[ad_2]
مهمترین خبرهای روز

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

روز قدس کانون همبستگی و اتحاد علیه استکبار جهانی است

[ad_1] مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه ای ضمن محکومیت اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.