عکس زیر از وبلاگ Wordstream است (8)

عکس زیر از وبلاگ Wordstream است
سئو چیست, سئو تکنیکال چیست, سئو داخلی چیست, سئوی سایت

همین موضوع تا به امروز نیز ادامه داشته است. این بدان معناست که رتبهای امروز به اندازه 2 موقعیت افت کرده است، میتواند هفته آینده به اندازه 5 موقعیت صعود کند. یکی از نگرانی بسیاری از افراد اعتماد به اشخاص یا شرکت هایی هستند که خدمات seo ارائه می دهند. هر گونه تبدیل ترافیک با کیفیت بالا فقط شامل بازدیدکنندگانی می شود که واقعاً به محصولات، اطلاعات یا سایر منابعی که سایت شما ارائه می دهد علاقه مند هستند. محتوای اصلی (مقالات، متن، تصاویر، ویدئوها، ارائه ها، اینفوگرافیک ها، نظرات، و غیره)، بدون کپی یا بازنویسی مقالات از سایر سایت های موجود. سعی کنید این فرایند را برای قبل از انتشار مقالات تبدیل به یک روتین کنید. همچنین سرعت سایت رابطه مستقیم به نوع هاست شما دارد، پس در انتخاب هاست خود دقت لازم را اتخاض نمایید و براساس تعداد ورودی ها و افراد آنلاین در یک لحظه از سایت خود هاست خود را انتخاب کنید.

همیشه لازم نیست محتوای جدید برای سایت ایجاد شود. با اطلاع از این موضوعات به راحتی میتوان برای سایت محتوای جدید و جذاب تولید کرد. این الگوریتم یک سال بعد از پاندا به گوگل اضافه شد و وظیفۀ آن مبارزه با لینکسازی اسپم است. بازاریابان و متخصصین سئو به دلیل عدم انتشار این قوانین توسط گوگل ممکن است این الگوریتم ها را به طور کامل درک نکنند و از طرفی موتورهای جستجوی بزرگ هم از مزیت رقابتی خود صرف نظر نمی کنند. هنگامی که موتورهای جستجو صفحات شما را می خوانند، به یکی از مواردی که دقت می کنند، عنوان صفحه و توضیحات مربوط به عنوان صفحه است. پیمایش کنید و 10 نتیجه برتر را به دقت بررسی کنید. با گسترش وب سایت ها و سعی آنها برای پیمایش و دیده شدن توسط موتورهای جستجو، هر روزه شاهد تغییرات خواسته الگوریتم های موتور جستجو هستیم. موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ از ربات ها برای پیمایش صفحات در وب، رفتن از سایتی به سایت دیگر، جمع آوری اطلاعات مربوط به آن صفحات و قرار دادن آنها در فهرست استفاده می کنند. ساده ترین راه برای پیدا کردن نوع محتوایی که باید ایجاد کنید، استفاده از مزایای گوگل است، زیرا آنها قبلاً کارهای بسیار خوبی در درک آنچه کاربران برای جستجوهای مختلف دوست دارند، انجام داده اند.

اندازه تصاویر را بهینه کنید، هر چه اندازه تصویر کوچکتر (بر حسب بایت) بهتر باشد. به زبان ساده، تصاویر شما توسط تعدادی سرور میزبانی و بارگذاری می شوند و این امر روند بارگذاری را سرعت می بخشد. شما می توانید تمام بازدیدکنندگان جهان را جذب کنید، اما اگر آنها به سایت شما می آیند چون گوگل به آنها می گوید که برای مثال شما سایتی درباره رایانه های اپل دارید، در حالی که واقعاً کشاورز هستید که سیب می فروشید، این بازدیدکنندگان احتمالاً سایت شما را بدون هیچ درنگی ترک خواهند کرد. حال اگر این صفحات را مسدود کنید، گوگل دیگر نمیتواند به کاوش خود ادامه دهد. بعد از این، درصورتی که ساخته شما حجم جستوجوی بالایی داشته باشد، رتبه بهتری از گوگل دریافت میکنید. شما بابت هر کلیکی که کاربر روی تبلیغ شما میکند هزینه پرداخت میکنید. شما نمی توانید برای رتبه بندی صفحه خود در نتایج جستجوی ارگانیک هزینه ای بپردازید! نتایج جستجوی ارگانیک (Organic Search): به نتایج بدون هزینه ای که در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) که به درخواست کاربر مرتبط است، می گویند. اما نتایج جستجوی ارگانیک از این تبلیغات متمایز است زیرا آنها بر اساس الگوریتم های رتبه بندی ارگانیک موتور جستجو بدون پرداخت هیچ هزینه ای، طبقه بندی شده اند. This data has been g᠎en erated ᠎with ​GS᠎A ​Cont᠎ent Ge​nera tor  DE MO.

مقدار ترافیک ارگانیک (Quantity of Organic Traffic): به تعداد کاربرانی که از طریق نتایج جستجوی ارگانیک به سایت شما می رسند اشاره دارد.کاربران به احتمال زیاد روی نتایج جستجویی که نزدیک به ابتدای SERP ظاهر می شوند کلیک می کنند، به همین دلیل مهم است که از استراتژی SEO خود برای رتبه بندی صفحات مرتبط، تا آنجا که می توانید در سایتتان استفاده کنید. امروزه با افزایش استفاده از اینترنت و به طبع آن طراحی سایت های مختلف برای کسب و کار های بزرگ و کوچک، دیده شدن وب سایتتان بیش از پیش حائز اهمیت است. یکی از مسائل مهمی که در راستای طراحی و پیاده سازی استراتژی سئو مطرح می شود این است که آیا ما باید وبسایت خودمان را برای گوگل سئو کنیم یا برای کاربر! به طور معمول وقتی محتوایی روی سایت وردپرس خود منتشر میکنید، گوگل بازه زمانی مشخصی برای مراجعه ربات خزنده (Google Crawler) به سایت شما تعیین میکند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر MOBINtech لیزر

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر – MOBINtech لیزر برش لیزر فلزات تمرکز انرژی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.