لیبل گلاسه اورج

سيستم برچسب لیبل گلاسه گذاري ترکيبي از دشوار افزار و قابل انعطاف افزار هست که هدف آن توليد و اعمال برچسب بر روي اقلام است.

 

يک سيستم برچسب گذاري از چه چيزي تشکيل شده است؟

يک سيستم برچسب گذاري از دو لايه تشکيل شده است: قابل انعطاف افزار برچسب و دشوار افزار.

 

نرم افزار برچسب يک برنامه تلویزیونی کامپيوتري هست که براي ايجاد يا طراحي برچسب ها به کارگیری مي شود. قابل انعطاف افزار ليبل مدرن به اعضا قابلیت مي دهد تا اشکال برچسب ها، از گزاره برچسب هاي بارکد، کدهاي QR يا حتي کدهاي ماتريس را ايجاد کنند. فقط کاري که عضو بايد اين را انجام دهد که داده ها را در ادامه قابل انعطاف افزار برچسب ها قرار دهد. آنگاه قابل انعطاف افزار داده ها را در ادامه قالب تعیین شده به وسیله عضو رمزگذاري مي کند. قابل انعطاف افزار Label همچنين به عضو اذن مي دهد تا تصاوير را آپلود نماید يا صورت و میزان برچسب را سفارشي کند.

 

سخت افزار دومين جزء يک سيستم برچسب گذاري است. معمولا از يک ماشين زني تشکيل مي شود که در ادامه زنجيره متاع تولید کننده مخلوط شده است. به اين ترتيب، برچسب گذاري سريعتر و آسان خیس مي شود.

 

چه گونه سيستم هاي برچسب گذاري وجود دارد؟

انواع سيستم‌هاي برچسب‌گذاري وجود دارد، از گزاره سيستم‌هاي چاپ و کاربردي، سيستم‌هاي صرفا کاربردي و سيستم‌هاي برچسب‌هايي که نياز به توليد مداد ليبل ندارند.

 

مواردي که از اسم آن پيداست، سيستم هاي ليبلينگ چاپ و اعمال مي شود که قابلیت توليد و کاربرد ليبل ها را در ادامه يک فرآيند واحد آماده مي کند. دستگاه ليبل زني گزینه به کارگیری در ادامه اين موارد، چاپگر ليبل و ديسپنسر است.

 

سيستم هاي صرفا شامل ماشين هاي برچسب زني میباشند که فقط وظيفه آن ها برچسب روي اقلام است. برچسب‌ها قبلاً ساخته شده و در ادامه دستگاه بارگذاري مي‌شوند، آنگاه آن ها را به شکل مداد اعمال مي‌کنند. ليبل دان دستگاهي هست که در ادامه اين موردها به کارگیری مي شود.

 

در نهايت، سيستم‌هاي برچسب‌گذاري که نيازي به توليد مداد برچسب‌ها دارند، از ماشين‌هايي تشکيل مي‌شوند که مي‌توانند موردها مستقيم را انجام دهند (معمولاً با جوهر). چاپگرهاي جوهر افشان و نشانگر ليزري قطره‌اي بر حسب از دو دستگاه ليبل‌زني به کارگیری مي‌کنند که در ادامه اين گزینه مي‌شوند.

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر MOBINtech لیزر

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر – MOBINtech لیزر برش لیزر فلزات تمرکز انرژی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.