بریتانیا: اوکراین حق حمله به تاسیسات لجستیکی روسیه را دارد

[ad_1]

وزیر دفاع بریتانیا در مصاحبه با بی بی سی گفت که هدف قرار دادن تاسیسات لجستیکی روسیه توسط نیروهای اوکراینی “مشروع و قانونی” خواهد بود، اما بعید است که آنها از سلاح های انگلیسی برای این کار استفاده کنند.

به گزارش ایسنا، زمانی که مسکو اعلام کرد لندن اوکراین را برای هدف قرار دادن روسیه تشویق می کند، تنش میان بریتانیا و روسیه تشدید شد.

بن والاس، وزیر دفاع بریتانیا گفت: «اوکراین بر اساس قوانین بین‌المللی حق دفاع از خود را دارد».

او در مصاحبه ای گفت: «بدیهی است که چنین حمله ای برای دفاع از خود انجام می شد. اوکراین به خطوط تدارکاتی ارتش روسیه خواهد رفت زیرا بدون سوخت، غذا و مهمات، ارتش روسیه متوقف خواهد شد و دیگر قادر به ادامه حمله نخواهد بود.

از زمان آغاز حمله روسیه به اوکراین (24 فوریه)، بریتانیا یکی از کشورهایی بوده است که حمایت بی دریغ از اوکراین را نشان داده است.

«بریتانیا سلاح‌های مختلفی از جمله توپ‌هایی را به اوکراین فرستاده است که نیروهای اوکراینی از آن‌ها در برابر تجاوزات روسیه استفاده می‌کنند، اما کشور ما سلاح‌هایی برای استفاده در حملات دوربرد نفرستاده است و چنین سلاح‌هایی را ارسال کرده است.» «بن والاس». افزود: “این نیز بعید است.”

وی تاکید کرد که اعترافاتش از طریق شکنجه و اعترافاتش از طریق شکنجه گرفته شده است. زیرا اوکراین سلاح انگلیسی برای انجام چنین حملاتی ندارد.

وزیر دفاع بریتانیا در نهایت تاکید کرد که این امکان وجود دارد که غرب به اوکراین تسلیحات سنگین بیشتری بدهد.

انتهای پیام/

[ad_2]
مهمترین خبرهای روز

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

همدلی و اتحاد ملت ایران اجازه تعبیر خواب شوم دشمنان را نمی دهد.

[ad_1] ایسنا/ کهگیلویه در بویراحمد فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.