دستگاه برش لیزر فلزات [ارزان ترین قیمت + وام + اقساطی]

دستگاه برش لیزر فلزات [ارزان ترین ارزش + مدیون + اقساطی] برش لیزر آهن

همین ماده از حیث مواد مختلف هست و همینطور به تنظیمات یگانه لیزر بستگی دارد.برای اکثری از مواد،بُرش تولید شده جایی فی مابین 0.05 میلی متر (0.002 اینچ) و 0.5 میلی متر (0.02 اینچ) خواهد بود.

برش لیزر آهن

2. یک ماده را به جهت برش یا این که حکاکی تعیین کنید. به جهت نمونه دو فلز مشابه، ضخامت متمایز دارا هستند و همین وصال به بهترین مشخصات دستگاه برش لیزری را مقداری سخت خواهد کرد.

تا جایی که در ادامه یک تقسیمبندی کلی، اشکال فلزات کاربردی در ادامه صنعت های ساختمانی به دو تیم وسیع فلزات آهنی و غیر آهنی تقسیم میشوند! فقط عیب نیتروژن همین هست که به جهت برش صفحه ها آهنی که ضخامت بالایی دارا هستند نمی اقتدار از آن به کارگیری کرد.

خرمای(بریدگی تولید شده) برش لیزری زیاد اندک است.اصطلاح kerf به عرض شیار ساخته شده زمان برش اشاره دارد. به طور کلی ، سه فعالیت وجود دارااست که یک دستگاه برش لیزری می تواند انجام دهد: برش ، حکاکی و نشانه گذاری.

دستگاه برش لیزری چطور فعالیت می کند؟ زمانی که لیزر به اجسام بازخورد می نماید ، در ادامه یک عصر زیاد کوتاه حوزه‌ ی زیاد کوچکی گرم می شود و منجر ذوب شدن ، رخنه شدن یا این که تبخیر مواد می شود. This  post w᠎as c re᠎at ed  by GSA C onte​nt​ Generat​or Dem᠎oversion .

برش دستگاه لیزر، از با میزان مرغوب بودن ترین برش ها در ادامه صنعت های می باشد. لیزر عملیات برش را به شکل یکنواخت انجام میدهد. آنالیز اجمالی به شکل سطح به سطح در ادامه گزینه آنچه به جهت به وقوع پیوستن آن می بایست در ادامه حیث بگیرید در ادامه اینجا آمده است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر MOBINtech لیزر

نکاتی در مورد نگهداری از دستگاه لیزر – MOBINtech لیزر برش لیزر فلزات تمرکز انرژی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.